Biz Kimiz
MediaCast 18 yıllık tecrübesiyle; ses, görüntü ve medya çözümleri sağlayan, dünyada devrim yaratan birçok medya teknolojileri markalarının ana distribütörüdür. Orta Doğu’ya hakim olan MediaCast önce Afrika şimdi ise Türkiye’de de faaliyet göstermektedir. Dubai merkezli MediaCast güçlü iş ilişkileri ve tecrübesi ışığında yerel medya gelişimine şekil vermeyi amaçlamaktadır.
Türkiye’de 2015 yazında kurulan şirket, genç ve dinamik bir ekiple faaliyetini sürdürmektedir. Merkezi İstanbul’da olan MediaCast, dinamik ekibiyle birlikte Blackmagic Design’ın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. MediaCast Türkiye, Blackmagic Design markasının yenilikçi ürünlerini geniş yayın, canlı yayın, prodüksiyon ve post-prodüksiyon gibi alanlarda Türkiye’nin kullanımına sunmaktan gurur duyarız.

Tam donanımlı ürün eksperleri, satış ve pazarlama uzmanları, satış sonrası destek ekibi ve en önemlisi yılların yönetim tecrübesiyle MediaCast Türkiye tam kadro hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye ofisinde yerel olarak yürütülen Blackmagic Destek servisi de bulunmaktadır. Kullanıcıların güvenilir ve hızlı servis alacaklarını garanti eden MediaCast sadece birkaç dakika uzaklıkta.

MediaCast Türkiye gayesi, Türkiye’deki medya profesyonelleriyle yakın bir iş birliğinde çalışarak bayiler aracılığıyla çözümler sunmaktır. İnanıyoruz ki hızla güçlenen iş ortaklıklarımız ve gayretlerimizle gelişeceğiz.
Bizi Takip Edin
Bize Ulaşın
MediaCast Dış Ticaret A.Ş.
Bomonti Business Center
Cumhuriyet Mah. Kat 4, Ofis 22,
Şişli 34384 - İstanbul, Türkiye
Tel.: +90 212 222 4502
info@mediacast.com.tr